Kan inte nå servern
 
43 föremål
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
5d 17 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
6d 19 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
2d 20 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
6d 21 tim
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
920 EUR
Utropspris
700 EUR
Silver, 3 delar, Sverige.
2d 20 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.