Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
107 föremål
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
1d 3 tim
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Supkoppar, 11 st, silver, MGAB, Uppsala, 1958-62.
2d
Supkoppar, 11 st, silver, MGAB, Uppsala, 1958-62.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
2d
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
2d 1 tim
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, skål, silver, Köpenhamn 1933-44.
6d
Georg Jensen, skål, silver, Köpenhamn 1933-44.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Georg Jensen, cigarrettask, silver, 1915-19.
6d
Georg Jensen, cigarrettask, silver, 1915-19.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.