Kan inte nå servern
 
53 föremål
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
7d
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
3d 1 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
4 tim 15m
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
4d 2 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
4 tim 7m
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
8 860 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
4d 5 tim
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.