Kan inte nå servern
 
112 föremål
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
3 tim 30m
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 tim 22m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Supkoppar, 11 st, silver, MGAB, Uppsala, 1958-62.
3 tim
Supkoppar, 11 st, silver, MGAB, Uppsala, 1958-62.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.