Kan inte nå servern
 
40 föremål
Silver, 3 delar, Sverige.
4d 20 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
18 tim 59m
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
4d 20 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
19 tim 1m
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.