29 föremål
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 3 tim
14 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
6d 2 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
6d 2 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK