Kan inte nå servern
 
32 föremål
Kerstin Hörnlund, väggrelief, stengods.
6d
Kerstin Hörnlund, väggrelief, stengods.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
31m 53s
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.