Kan inte nå servern
 
14 föremål
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
3d 1 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
3d
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.