39 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 21 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
20 tim 40m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
21 tim 48m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK