Kan inte nå servern
 
34 föremål
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
3d
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.