47 föremål
Soffa 1900-talets mitt.
15 tim 35m
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
2d 18 tim
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 18 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK