38 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
2 tim 8m
Soffa, R.O.O.M.
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 3 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 4 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par "Nonnamaria", Flexform.
2d
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
2d 4 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Soffa, "Claire", Bröderna Andersson, 2000-tal.
4d
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK