32 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
6 tim 39m
Soffa, R.O.O.M.
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 7 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 8 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
2d 8 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
5d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK