34 föremål
Taklampa, 1940-tal.
1d 4 tim
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 5 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
3d 6 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK