78 föremål
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
24m 24s
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d 21 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
4d 21 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK