46 föremål
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
1d
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
2d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK