77 föremål
Golvlampa, 1960-tal.
3d 22 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 23 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK