24 föremål
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
5 tim 25m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 2 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
5d
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3 tim 25m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK