13 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 2 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 1 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
7d
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK