Kan inte nå servern
 
50 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
20 tim 45m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
20 tim 31m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
21 tim 3m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 20 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
19 tim 53m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
21 tim 9m
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Renato Zevi, gungstol, "Ellipse", 1960/70-tal.
6d
Renato Zevi, gungstol, "Ellipse", 1960/70-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.