Kan inte nå servern
 
30 föremål
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 15 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
18 tim 38m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
19 tim 46m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.