Design – tidlösa och ikoniska möbler samt föremål

Rum med nordisk design

43 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
1d
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
23 tim 42m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK