Stolar, ett par rokoko, 1700-talets mitt.
< 1m
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Gohm, ca 405 x 300 cm.
2m 39s
Matta, Gohm, ca 405 x 300 cm.
25 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Tora Vega Holmström, "Sittande kvinna".
6m 39s
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
10m 39s
Skänk, 1800-tal.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
12m 39s
Skåp, 1800-tal.
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK