Bord för alla rum

46 föremål
Bord sent 1900-tal.
4d 20 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
3d 18 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
3d 18 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
14 tim 23m
Bockbord, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
1d 17 tim
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
1d 18 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bord, 1950-tal.
6d 15 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
5d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK