Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2m 56s
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Berguv".
3m 56s
Madeleine Pyk, "Berguv".
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
7m 56s
5 400 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Miu Miu, väska, "Montone Letter Fur Bag".
9m 56s
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
11m 56s
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK