Madeleine Pyk – en samling F769

Byrå, 1900-talets början.
< 1m
Byrå, 1900-talets början.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2m 13s
Matbord, 1950/60-tal.
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1940-tal.
4m 13s
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, England, 1800-tal.
6m 13s
Byrå, England, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Twan Janssen, Untitled.
8m 13s
Twan Janssen, Untitled.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
10m 13s
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK