Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3m 19s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
7m 19s
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
11m 19s
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
4 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
13m 19s
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK