Matta, Keshan, ca. 360 x 245 cm.
2m 4s
6 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bordsdekoration, 1900-talets andra hälft.
4m 4s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
8m 4s
Soffbord, 1970-tal.
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
10m 3s
5 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK