Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1m 24s
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Berguv".
2m 24s
Madeleine Pyk, "Berguv".
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
6m 24s
5 400 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Miu Miu, väska, "Montone Letter Fur Bag".
8m 24s
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
10m 24s
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK