Matta, Keshan, ca. 360 x 245 cm.
5m 21s
6 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bordsdekoration, 1900-talets andra hälft.
7m 21s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
11m 21s
Soffbord, 1970-tal.
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK