Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
< 1m
4 100 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
2m 31s
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
5m 31s
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fällbord, England, 1800-talets början.
7m 31s
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Sjölund, "Reportage".
10m 31s
Stig Sjölund, "Reportage".
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
12m 31s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Jansson, "Svarttagging".
14m 31s
Rune Jansson, "Svarttagging".
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK