Kan inte nå servern
 
135 föremål
Bordslampa, 1930-tal.
3d 9 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
4d 15 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.