Madeleine Pyk – en samling F769

Möbler

206 föremål
Skänk, omkring 1900.
5 tim 16m
Skänk, omkring 1900.
3 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets början.
5 tim 24m
Byrå, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5 tim 26m
Matbord, 1950/60-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1940-tal.
5 tim 28m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, England, 1800-tal.
5 tim 30m
Byrå, England, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5 tim 44m
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
5 tim 46m
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
6 tim 10m
Bord, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
6 tim 12m
Slagbord, 1800-tal.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
6 tim 40m
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
6 tim 46m
Slagbord, 1800-tal.
360 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
7 tim
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
3 269 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla med skåp.
7 tim 34m
Bokhylla med skåp.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1800-tal.
7 tim 48m
Bord, 1800-tal.
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 5 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
1d 5 tim
Skåp, 1800-tal.
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
1d 5 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, ett par, Johanson Design.
1d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
1d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d 6 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bageriskylt, omkring 1900.
2d 8 tim
Bageriskylt, omkring 1900.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
3d 3 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
3d 3 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
3d 5 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
4d 3 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
4d 3 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
4d 4 tim
Soffa, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK