128 föremål
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
5d 2 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
9 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
6d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK