128 föremål
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
5d 4 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 6 tim
9 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, 1800-talets slut.
6d
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 3 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
6d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK