Möbler

147 föremål
Spegel, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 1 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 20 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
2d 23 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
3d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 21 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
1d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
2d 21 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
3d 20 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d
Byrå, 1800-tal.
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skåp,
2d 21 tim
Skåp,
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
1d 22 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4d 21 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sereveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
6d
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
3d 23 tim
Soffbord, 1970-tal.
3 533 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
3d 22 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK