Möbler

38 föremål
Byrå, tidigt 1900-tal.
22 tim 38m
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
23 tim 56m
Byrå, omkring 1900.
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
6d 21 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
6d
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
1d 20 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
6d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
1d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring 1900.
22 tim 22m
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d 21 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
6d
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
21 tim 8m
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 22 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Erik Wørts, sideboard, "Ulvö", IKEA, 1960-tal.
3d
4 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK