37 föremål
Byrå, 1800-tal.
6d 7 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 9 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
4d 12 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 11 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
8 tim 15m
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
4d 12 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 9 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
8 tim 51m
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 11 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 9 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
9 tim 7m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
7d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK