267 föremål
Byrå, 1800-tal.
5d 2 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, samtida.
1d 5 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
4d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
6d 4 tim
Matbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 3 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
5d 3 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1960-tal.
3d
Soffa 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
5d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 2 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
4d 2 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
1d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
5d 3 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
4d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 1 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
56m 6s
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 1 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
5d 4 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
7d 2 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
5d 3 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
7d 1 tim
Skänk, 1800-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
34m 6s
Byrå, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
44m 6s
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
4d 3 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 2 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 1 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
5d 4 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
5d 2 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
5d 2 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
52m 6s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK