243 föremål
Matbord, 1960-tal.
2d 22 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
7d 1 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 23 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
3d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
5d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
7d 1 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
23 tim 25m
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2d 22 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
17m 37s
Eldskärm, omkring 1900.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
1d 22 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
2d 1 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
3d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 23 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
7d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1d 23 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
4d 1 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
1 tim 37m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
4d 21 tim
8 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 1 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 1 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 20 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring år 1900.
1 tim 21m
Skänk, omkring år 1900.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1 tim 33m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
1d 21 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960 -tal.
3d 22 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK