258 föremål
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
5d 2 tim
8 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2 tim 38m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
2d 2 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4d 23 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
4 tim 10m
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
4d 3 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
5d 2 tim
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
3d 2 tim
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3 tim 22m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
4d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
4 tim 54m
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 3 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
4d 2 tim
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3 tim 2m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5 tim 8m
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
1d 6 tim
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK