261 föremål
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 5 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 2 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Kina.
2d 4 tim
Bänk, Kina.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
5 tim 17m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
1d 2 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 2 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
2d 22 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
5 tim 5m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 3 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2 tim 47m
Lampbord, 1900-talets början.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 2 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 5 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
2d 3 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 3 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, omkring 1900.
2 tim 21m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
3 tim 11m
Bord, ett par, 1800-tal.
6 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK