278 föremål
Skåp  1900-talets mitt.
1 tim 35m
Skåp 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 20 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1 tim 11m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 21 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
2d 20 tim
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 1 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 22 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
2d
470 EUR
Utropspris
250 EUR
Bänk, Kina.
2d
Bänk, Kina.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Niels Gammelgaard, bokhylla "Moment/Enetri" för IKEA.
2d
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
22 tim 55m
Soffa, Frigerio, Italien.
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
22 tim 45m
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
2d 18 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2d
320 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1 tim 3m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1d 22 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1 tim 15m
Soffbord, ett par, Minotti.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
22 tim 33m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 20 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 22 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 1 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 23 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 23 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK