271 föremål
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 20 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Renato Zevi, gungstol, "Ellipse", 1960/70-tal.
6d
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
2d 19 tim
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 20 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bänk, Kina.
1d 23 tim
Bänk, Kina.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
21 tim 51m
Soffa, Frigerio, Italien.
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
27m 14s
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
21 tim 41m
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
2d 17 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1d 21 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
29m 14s
Byrå, 1900-tal.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
21 tim 29m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 19 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 21 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 22 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 22 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
11m 13s
Soffbord, ett par, Minotti.
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK