Möbler

26 föremål
Spegel Louis XVI omkring 1800.
2d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
6d 20 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
4d 21 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
20 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, Fröseke, 1940-tal.
6d 19 tim
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
2d 16 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK