171 föremål
Sideboard, 1960-tal.
2d 14 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
5d 16 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
4d 12 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
5d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
2d 16 tim
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 16 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
3d 14 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 13 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
6d 9 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
6d 12 tim
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
6d 12 tim
3 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 14 tim
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
3d 16 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK