225 föremål
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 3 tim
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
3d 2 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
5d 2 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
1d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
18m 1s
4 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
1d 2 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 23 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
1d 4 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
5d 5 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
4d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 2 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bruno Mathsson, Karmstol "Eva" 1970-tal.
5d
1 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 2 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
5d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 1 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 2 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
5d 4 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
4d
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
2d 4 tim
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
5d 1 tim
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 4 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
3d 2 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 2 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
4d
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par "Nonnamaria", Flexform.
3d
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5d 21 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK