Möbler

189 föremål
Arkivbyrå, 1900-tal.
9 tim 25m
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
9 tim 45m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
10 tim 1m
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
10 tim 17m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
10 tim 19m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
10 tim 23m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
12 tim 5m
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
1d 10 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
1d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
1d 13 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 8 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 9 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Puderstol, 1700-tal.
3d 10 tim
Puderstol, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
3d 10 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 10 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
3d 11 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 11 tim
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
3d 11 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 12 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 13 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 13 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
3d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
4d 7 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
4d 9 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 11 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 11 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK