Möbler

132 föremål
Byrå, gustaviansk stil, omkring 1900.
15m 38s
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
19m 38s
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
23m 38s
Byrå, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
27m 38s
Bänk, 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
29m 38s
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
20 tim 51m
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
21 tim 11m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
21 tim 27m
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
21 tim 43m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
21 tim 45m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
21 tim 49m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
23 tim 31m
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hans Olsen, karmstolar ett par, CS Möbler.
1d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
1d 22 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 20 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 21 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Puderstol, 1700-tal.
3d 21 tim
Puderstol, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
3d 21 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 22 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
3d 23 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
4d
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
4d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
4d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 22 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 22 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
5d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 21 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 22 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK