Möbler

21 föremål
Spegel, modern tillverkning.
1d 18 tim
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
21 tim 28m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
19 tim 44m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
4d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
8d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
4d 20 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 20 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK