153 föremål
Byrå, 1800-tal.
5d 22 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
5d 23 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
6d
Matbord, England, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
6d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd, "Dicentra", Søren Lund, Danmark.
6d
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 1 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 21 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 22 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
6d 23 tim
Soffbord, 1970-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
6d 23 tim
Matbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
7d
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
7d 21 tim
Skänk, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
7d 21 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK