Möbler

128 föremål
Taburetter, ett par , 1800-tal.
6d 3 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
6d 3 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
5d 2 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1800-tal.
3d 2 tim
Soffa, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
5d 5 tim
Bänk, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
3d 1 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
3 tim 3m
Skåp, 1800-tal.
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 4 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
6d 2 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
3 tim 1m
Skänk, 1800-tal.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
2d 3 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 4 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
5d 4 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
5d 2 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
6d 2 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
5d 5 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
3d 1 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
4 tim 33m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
5d 5 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK