Möbler

132 föremål
Soffbord, samtida.
4d 8 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 6 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol, 1700-tal.
5 tim 38m
Puderstol, 1700-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
1d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5 tim 8m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 3 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
7 tim 12m
Eldskärm, omkring 1900.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 6 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
6d
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
2d 6 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 5 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5 tim 52m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
8 tim 30m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
2d 5 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5 tim 44m
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
8 tim 28m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 7 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 8 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 3 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3d 5 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 6 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
8 tim 32m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
4d 5 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
8 tim 16m
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
3d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK