Möbler

79 föremål
Bänk/ Bord, 1960-tal.
19 tim 53m
Bänk/ Bord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
20 tim 19m
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
22 tim 37m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 17 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
1d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 19 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d 17 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960 -tal.
2d 19 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 22 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 18 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
5d 22 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK