Möbler

79 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 21 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 18 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 22 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 22 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 19 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 16 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 22 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 21 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 21 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, "Pure", Cane-Line, 2000-tal.
4d
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 21 tim
Lampbord, 1900-talets början.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
2d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK