147 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 11 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
4d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
5d 12 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
5d 12 tim
Pall, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
5d 13 tim
Lampbord, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
5d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
6d 11 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
6d 12 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
6d 13 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
6d 13 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
6d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
6d 16 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK