193 föremål
Skrivbord, 1800-tal.
5d 1 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
5d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
5d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
5d 2 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 2 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
5d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
5d 3 tim
Skänk, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
5d 3 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
5d 4 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
5d 5 tim
Bänk, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
5d 5 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
6d 1 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
6d 1 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
6d 2 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d 2 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
6d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
6d 2 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
6d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 4 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK