Möbler

85 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 19 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 22 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
5d 17 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 22 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d 22 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 20 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
2d 20 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 19 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 17 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 20 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 19 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 19 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
19 tim 8m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK