Möbler

86 föremål
Sängbord, ett par, samtida.
5d 2 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
27m 15s
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 5 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
1d 5 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
1d 2 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
6d 3 tim
Matbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, 1960/70-tal.
6d
Soffbord, 1960/70-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
6d 3 tim
Soffbord, 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2 tim 11m
Matbord, 1960-tal.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 1 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 1 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
5d 4 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord Tidaholm  möbelfabrik 1950-tal.
1d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
3 tim 55m
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
35m 14s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK