Möbler

53 föremål
Pall, omkring 1900.
2d
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
23 tim 20m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
44m 16s
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
1d
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Pall, 1900-tal.
2d
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK